O nas

Firma Pomoc drogowa swoje działania rozpoczęła w 1996 roku na terenie Warszawy. Dzięki zdobytemu przez ten czas doświadczeniu możemy wykonywać dzisiaj swoją pracę profesjonalnie i skutecznie. Przez cały czas dynamicznie się rozwijamy i staramy się spełniać wszelkie oczekiwania naszych klientów. Zaczynaliśmy tak naprawdę od handlu samochodami, a aktualnie zajmujemy się głównie pomocą drogową i holowaniem pojazdów.

Według nas szybkie i bezproblemowe holowanie samochodów w stolicy jest bardzo ważną i potrzebną usługą. Dlatego właśnie swoje usługi kierujemy do wszystkich klientów na obszarze Warszawy oraz jej okolic. Posiadamy różne maszyny i pojazdy, które umożliwiają nam sprawnie wykonywać swoją pracę. Na początku posiadaliśmy jedynie motyl holowniczy jednak aktualnie jesteśmy w posiadaniu także bardziej profesjonalnych i specjalistycznych pojazdów pomocy drogowej.

Chcąc zadowolić wszystkich klientów i nieść pomoc na naprawdę wysokim poziomie od niedawna w naszej ofercie umieściliśmy również usługę jaką jest pomoc mechanika na drodze. Nie zawsze jest bowiem konieczność holowania pojazdu do warsztatu, a wystarczające okazują się być drobne naprawy. Wszystkie usługi dostępne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka prywatności.